maratonpiosenki.pl

gatunki muzyczne jak rozpoznac

gatunki muzyczne jak rozpoznac

Co to jest Anime i nie będzie

Czy oglądać bajki? Ja robię. Nie bugs bunny; Mówię o anime. Wiesz co to jest?

Anime jest, mówiąc wprost, animacja wykonana w Japonii. Dam ci kilka przykładów anime, które mogą Cię znam. Speed ??Racer, Hello Kitty, Pokemon, Robotech, Sailor Moon, Dragon Ball Z, a wiele z kreskówek znajdziesz na Cartoon Network kwalifikują się jako dobrze, zwłaszcza Adult Swim.

Na szczęście nasz kraj ma zdobyć prawa do tłumaczenia historie z japońskiego na angielski, bo fabuła w anime są naprawdę dobre. Często są one lepsze niż to, co łopaty Hollywood do mózgu.

To jest w zasadzie to, co anime. Teraz porozmawiajmy o tym, co nie jest.

Anime nie jest gatunkiem; jest to forma sztuki; średni. Od teraz chcę Ci myśleć o plastry na blizne po cc anime jako utożsamiane z filmów, książek, muzyki, itp; wszystkie media rozrywki. Tak jak masz filmów dla dzieci, filmy dla nastolatków, dorosłych, tak samo jest z anime.

Cała Twoja rozrywka jest w 31 smakach, prawda? Komedia, horror, dramat, napięcie, działania itp Państwo złożyć podobnych filmów na tej samej półce w sklepie, prawda? Ale nie powinno być umieszczenie wszystkich anime na tej samej półce, bo anime nie jest to gatunek. To medium, podobnie jak filmy są medium, podobnie jak książki są średnie. Nośnik może mieć dowolny rodzaj rozrywki w nim; dobrze więc może anime. Anime nie jest wszystko, seks i przemoc, jak kilka osób powie. Kiedy słyszę, jak ktoś mówi, że anime jest seksu i przemocy, że zaraz mi mówi, że oglądał chyba jedna szczególności anime pokazują, że miał to i potem go "No cóż tak to wszystko."

Teraz przyznano, że ma pewne anime. Podobnie jak w niektórych filmach mieć. Podobnie jak w niektórych książkach mieć. Czy to czyni wszystkie książki źle? No wiec dlaczego to anime? Ponownie, anime jest formą sztuki, a nie gatunek. Anime może mieć komedii, to może mieć horror, dramat, napięcie, działanie, hej może nawet pornografię lub krew-and-gut, ale to nie znaczy, że wszystko ma swój! I nie zamierzam kłamać i mówić, że anime jest wszystko szczęśliwy dobroć i nic z tego nie ma niczego, czego nie chcesz widzieć.
Artykuł dzięki: silikonowe plastry na blizny