maratonpiosenki.pl

gatunki muzyki chrzescijanskiej

gatunki muzyki chrzescijanskiej

Odwiedź Phoenix dla rocznego Indian Fair and Market

Phoenix, stolicy Arizony, jest popularnym miejscem dla osób przebywających w południowo-zachodni rejon w USA. Znany jako "Hoozdo '(lub potocznie," to miejsce jest gorące ") w języku Navajo, Phoenix znana jest z organizacji różnych działań i festiwale dla całej rodziny.https://martynairafal.pl/ Jednym z najbardziej popularnych festiwali jest Heard Museum Guild Indian Fair and Market, odbywające się co roku w marcu.

A tribute to America Native American dziedzictwo, Heard Museum Guild Indian Fair and Market jest jednym z najbardziej popularnych amerykańskich Indian wydarzeń Arts narodu, przyciągają turystów i uczestników ze wszystkich zakątków kraju. Targi rozpoczęły się w 1958 roku jako mała targach społeczności planowanej przez wolontariuszy w Muzeum Heard; ugruntowane, muzeum Phoenix oparte Native American rzemiosła z 19 i 20 wieku. Teraz w 29 roku, Targi Indii i Rynek przyciąga ponad 600 najlepszych artystów indiańskich w USA i przyciąga ponad 18.000 zwiedzających.

gatunki muzyki chrzescijanskiej

Na targach Indyjskim i Rynku, biorący udział artyści sprzedają swoje unikalne przedmioty kulturowe. Jadtospis https://www.witaminyswanson.pl/swanson-maca-500mg-100kap może zawierać biżuterię, odzież, tekstylia, ceramika, beadwork i Katsina lalki z rodzimych artystów w całej Ameryce. Co więcej, udział artyści są zachęcani, aby wprowadzić juried konkurencji. Aby wprowadzić, artyści mogą złożyć jedną pracę w maksymalnie dwóch kategoriach; Następnie sędziowie wybiorą zwycięzcę z ponad 250 zgłoszeń. Dodatkowo, 2007 Indian Fair and Market zobaczy cichy aukcji, w których ponad 50 artystów wpłat specjalnych przedmiotów, a goście do "Best in Show recepcji" może licytować.

Jednak muzeum Gildia Heard Indian Fair and Market to coś więcej niż tylko sztuki i rzemiosła - targów obejmuje również muzykę, taniec i tradycyjne potrawy w swoich uroczystości.
Artykuł dzięki: