maratonpiosenki.pl

gatunki muzyczne wiki

gatunki muzyczne wiki Nie jest dobre rzeczy, i to jest złe rzeczy, a tam jest wszystko pomiędzy, tak jak każda inna forma rozrywki. Gdyby ktoś podszedł do ciebie i powiedział: "Hej, powinniśmy być naprawdę cenzurowania tych" filmów ", że ludzie mówią. Oni wszyscy seksu i przemocy. To znaczy, że każdy skrzynie biegów naprawa film ma w nim, a nie sądzę, powinniśmy pozwolić naszym dzieciom będzie oglądanie filmów. " Czy uważasz, że? Nie chcesz iść "Wybacz, ale to nie ma zastosowania do wszystkich filmów zostawić mnie w spokoju."

Masz system oceny w filmach, prawda? G, PG, PG-13, R, NC-17. W każdym razie, myślę o filmach. Tylko dlatego, że Władca Pierścieni był PG-13, czy to znaczy, że to koniecznie złe dla dzieci do oglądania? To uparty. Dobra, myślę o filmie chcesz, ale dzieci nie lubią, bo nie rozumiem. Te motywy są nad głowami i nie pójść na całej tej charakteryzacji. W naszym systemie oceniania filmów, co chcemy ocenić film takiego? To nie ma nic dzieci nie powinny być wyświetlane, tylko że oni nie rozumieją. Co sądzisz MPAA by to ocenić?

gatunki muzyczne wiki

Teraz z anime to firmy, które rozdzielają anime, którzy ocenić anime. Ich system oceniania jest nieco inna z filmów: Zabiorą wszystkie czynniki, nie tylko seks, przemoc, nagość, język etc., ale także czynnik, jeśli młodsi widzowie będą mogli go zrozumieć. Więc na grzbiecie anime ocena może być OT dla starszych nastolatków, ale naprawdę wszystko zrobili, że dla tak dlatego, że historia jest trudna do zrozumienia. Teraz przyznano OT może być dla innych rzeczy też, ale trzeba zdać sobie sprawę, że ich zdaniem wszystko kiedy oceniać.

Można mieć film G, który jest dla małych dzieci oraz film PG, że zupełnie nie rozumiem. System oceny nie pomoże w tej sprawie; trzeba przeczytać na filmie, więc wiesz, co w niej jest, i że tak naprawdę odnosi się do wszystkich rozrywek, w tym anime.
Artykuł dzięki: stomatolog Piotr Chomik