maratonpiosenki.pl

gatunek muzyczny ballada

gatunek muzyczny ballada

Mamy dopingować Cheerleading Gry Wii

Kilka firm łącząc nową wykrywanie bilansową Wii Fit Balance Board i wykrywanie ruchu z Wii Remote do tworzenia pierwszych gier Cheerleading dla Wii.

Poniżej znajdują się dwa z pierwszych gier Cheerleading kiedykolwiek stworzono na Wii, a My Cheer All Star Cheer Squad. Te dwie gry są skierowane głównie do młodych dziewcząt, które nie jest tak powszechne w świecie gier wideo.kowalstwo artystyczne Nowym cheerleading gry będzie także szerokie wykorzystanie Wii Fit Balance Board do wykrywania kroki i ruchy, a także w dużej mierze polegać na kontroli detekcji ruchu Wii Remote wykrywać ruchy rąk, obroty, kopnięć i pozach.

We Cheer

Jedną z pierwszych gier cheerleaderek wychodzących będzie data premiery Wii Cheer wiadomo teraz, stworzony przez Namco. We Cheer trwa zabawa konfigurowalny podejście do tego nowego gatunku, gra wygląda to oferuje wiele różnych opcji, więc każda osoba gra może mieć unikalne doświadczenie.

Gra wykorzystuje prawdziwe utwory z niektórych z najgorętszych gwiazd muzyki z nastolatków wrażeń jak Hilary Duff i Aly i AJ do pasm 70s disco. We Cheer pozwala również dostosować swój strój cheerleaderki, które niektórzy ludzie mogą spędzać godziny temu. Gra zawiera wiele trybów w zależności od tego, jak się czujesz. Możesz wybrać, aby spalić kalorie w trybie ćwiczeń lub rywalizować o Captian pozycji z przyjacielem w trybie kampanii https://daisoft.pl/identyfikacja-wizualna-firm/ dwóch graczy. Można nawet zmierzą się z maksymalnie 4 graczy w trybie Party, aby dowiedzieć się, kto jest najlepszy cheerleaderką.

We Cheer funkcje:

* Hit Songs - Taniec i dopingować do muzyki z najgorętszych artystów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

* Kompletne Dopasowanie znaków - stworzyć idealny strój konkurencji.

* Zaangażowanie tryby - tryb ćwiczeń, tryb kampanii, tryb Party.

* Bardzo wciągająca fabuła - Spin, kopać, skakać i tańczyć do różnych choreografii rutyny.

Artykuł dzięki: