maratonpiosenki.pl

gatunek muzyczny alternatywa

gatunek muzyczny alternatywa BIOS są często określane jako "intro arkusze". Możesz zacząć z bio "Wprowadzenie ... (imię i nazwisko)" na górze strony. Reszta bio powinien zawierać kilka akapitów o tym, dlaczego nie zrobić ciekawe i wiarygodne głośnik na temat. Bio powinien przeczytać jak historia. Podkreślenie znaczenia obiektu i dlaczego są lepszym wyborem niż ktokolwiek inny!ZID-Elevators Twój życiorys powinien być napisany w trzeciej osobie. Sprawiają, że zabawa przeczytać. Jeśli możesz sobie pozwolić na grafikiem zwiększyć swoją jedną stronę bio, zrób to! Z pięknych i kreatywnych materiałów promocyjnych, może być zauważony przez kogoś z większym nazwiskiem.

Należy także dołączyć zdjęcie, tematu arkusza BACKGROUNDER, książki (lub szczegółowych informacji na temat swojej książki), i jak wiele wspaniałych referencje, jak to możliwe! Jeśli nie masz żadnych pisemnych referencji ... Get Some! Zadzwoń i zapytaj swoich najlepszych przyjaciół, aby napisać referencje, jeśli jest to konieczne, ale trzeba mieć outsiderem śpiewa swoje pochwały jak opublikować książkę! Nawet jeśli nie zrobiłeś żadnego publicznego mówienia, mają klienta lub klientów Napisz o tym, jak dobry jesteś w swoim zawodzie. Jest to bardzo konkurencyjny rynek, i trzeba będzie hak, aby móc być zauważonym.

gatunek muzyczny alternatywa

Aby rozpocząć proces marketingowy, trzeba zidentyfikować grupy, które mogą być zainteresowani mówisz. Możesz skontaktować się dziekanów na wszystkich uczelniach i uniwersytetach strefy rozbić pomysł. Porozmawiaj z asystentem lub sekretarza, czy Dean nigdy nie przyniósł w głośnikach. Jeśli odpowiedź brzmi tak, poproś, aby dostać się na spotkanie telefoniczną. Raz na telefon lub uzyskać ich adresów e-mail, zadawać pytania! Zapytaj co zwracać uwagę mówcy, jakie typy głośników zrobić najlepiej w danej uczelni, a co on lub ona osobiście szuka w głośniku. Gdy pojawi się osoba, aby otworzyć się i powiedzieć, co chcą, będziesz wiedzieć dokładnie, jak ustawić się w roli prelegenta.
Artykuł dzięki: