maratonpiosenki.pl

gatunki muzyczne podstawowe

gatunki muzyczne podstawowe

5 rzeczy nie do zrobienia z zewnętrznego dysku twardego

Niedawno usłyszałem historię faceta, który kupił nowy zewnętrzny dysk twardy 1TB i skopiowane wszystkie dane ze swojego komputera przenośnego (cała jego istota) na dysku. Następnie przystąpił do uruchomienia ożywienie na swoim laptopie, aby pozbyć się niepotrzebnych śmieci lat, którą nagromadzonych w ciągu ostatnich 2 lat.Blaty granitowe kuchenne Bydgoszcz Gdy przyszło do przesyłania swoich danych z powrotem na laptopie z jego napędu, zdał sobie sprawę, że zewnętrzny dysk twardy nagle mniej czułe niż kawałek drewna martwego! Stracił wszystkie muzykę, filmy i dokumenty robocze, którą nagromadzone przez lata, jak również, że zdjęcie (jedyny dowód) Zabrał tego modelu słodkie, że pocałował 5 lat temu, zanim odkrył radości picia piwa, a następnie przekształcony w nadwadze, Wannabee jock którzy nigdy którą miał szansę takiego ponownie.

Faktem jest, że zewnętrzny przenośny dysk twardy jest bardzo nietrwały charakter, a biorąc pod uwagę ogromne ilości informacji, które możemy nosić na nich, ważne, że wiemy i rozumiemy kilka bardzo ważne nakazów i zakazów przy obchodzeniu się z tym cargo cenne. Mam przygotował listę 5 najczęstszych rzeczy nie robić z zewnętrznego dysku twardego, to sprawdzić:

1. Upewnij się, że używasz odpowiedniego zasilacza

gatunki muzyczne podstawowe

Prawdopodobnie numer jeden podejrzany o zamordowanie tysięcy zewnętrznych dysków twardych rocznie. Zewnętrzne dyski twarde są bardziej wrażliwe niż Michael Jackson, jeśli chodzi o wahania napięcia. Nigdy nie należy używać kabla zasilającego swojego znajomego w nagłych przypadkach, jeśli to zrobisz, będziesz tego żałować!

2. Nie zaśmiecać rzeczy na górze lub na całym dysku

Ten łapie dużo ludzi na zewnątrz. Zewnętrzne dyski twarde osiedle domów pod warszawą, w rzeczywistości, sprzętu komputerowego w ogóle, są uczuleni na ciepło. Piling książki czy ubrania na wierzchu napędu powoduje, że powietrze wokół napęd zostać uwięziony w końcu powoduje efekt podobny do pieca, które po prostu powoduje przegrzanie dyski, topi się, zapalić, kto wie?

Artykuł dzięki: pozycjonowanie