maratonpiosenki.pl

gatunek muzyczny bounce

gatunek muzyczny bounce

All Star Cheer Squad

Innym Cheerleading gry wychodzi to All Star Cheer Squad data premiery 20 października 2008, stworzony przez THQ. All Star Cheer Squad wyciąga wszystkie przystanki i ma bardziej "doświadczenie cheerleaderek" podejście symulacji. W tej grze można właściwie postępować rok w życiu cheerleaderka. Dowiesz się nowe okrzyki, uczestniczyć w praktykach, a nawet tworzyć własne procedury, aby skład i ostatecznie stać się kapitanem.zaciszeurody.eu

Ta gra również wydaje się mieć poważne kierunek z tańca, choreografia jest wykonywana przez Tony G. który również choreografii film Bring It On! Więc na pewno można oczekiwać, aby Twoje dziecko poćwiczyć.

Wszystkie funkcje Gwiazda Cheer Squad:

* Używaj Wii Fit Board równowagi i wykonywać akrobacje

* Używaj Wii Remote i Nunchuck wykonać dziesiątki rzeczywistych ruchów cheer / Dance

* Zmierz się w kadrze, a jeden-na-jeden cheer-off

* Dostosuj wygląd swojego zespołu w tym ciała, rysy twarzy, włosów i ubrania

* Naucz się nowych ruchów i choreografię własne procedury dopingować muzyki

To przyczynia się do nowej fali gier treningowych na Wii Fit. Chociaż te gry nie są całkowicie ukierunkowane ćwiczenia, można zobaczyć, jak oni daje dobry trening.

Tam również nie ma zbyt wielu "Dziewczyna gry" na rynku, ale z tych dwóch gier Cheerleading manicure pabianice wychodzi oczekiwać, że ludzie naprawdę zaczynają się spojrzeć w tym gatunku, zwłaszcza jeśli te gry cheerleaderek dobrze i myślę, że tak będzie.

Artykuł dzięki: obróbki blacharskie